Sold
Curio Court Block 5FLOOR 3FLAT B
Registration Number:15072902460033
|Transaction Date:06/07/2015
PRN:C1036664
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
PRICE
$3.6 M
Saleable Area
636sq.ft.
Buy $5,659 /sq.ft.
Gross Area
703sq.ft.
Buy $5,121 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 06/07/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
56
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
20 Ping Hong Lane