Sold
Crescent Green Tower 7FLOOR GFLAT A
Registration Number:21041601500013
|Transaction Date:19/03/2021
PRN:D4709180
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/1
PRICE
$14 M
Saleable Area
924sq.ft.
Buy $15,152 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 19/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
38 Block(s)
Total Units
331
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 Ko Po Path