Sold
Sierra Sea Phase 2a Coral Avenue Tower 5FLOOR 1FLAT J
Registration Number:26020901090275
|Transaction Date:23/01/2026
PRN:D6690506
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KelvinLi李毅翔
ACCOUNT DIRECTOR(E-407023)
PRICE
$4.87 M
Saleable Area
278sq.ft.
Buy $17,532 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 23/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-05-2026-11
No. of Phases
4 Phase(s)
No. of Blocks
15 Block(s)
Total Units
3,077
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Hoi Ying Road