Sold
Claymore LodgeFLOOR 29FLAT A
Registration Number:26033001380016
|Transaction Date:13/03/2026
PRN:B3744628
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CherryLi李莉筠
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-648863)
PRICE
$4.55 M
Saleable Area
284sq.ft.
Buy $16,012 /sq.ft.
Gross Area
426sq.ft.
Buy $10,681 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 13/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
75
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Village Road