Sold
Tsui Lam Estate Choi Lam House (block 5)FLOOR 12FLAT 7
Registration Number:16091500340131
|Transaction Date:12/09/2016
PRN:D0572024
Land Registry
TENANTS PURCHASE SCHEME

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$1.81 M
Saleable Area
381sq.ft.
Buy $4,763 /sq.ft.
-
Transaction Date: 12/09/2016
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
4,932
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
11 Tsui Lam Road