Sold
Cheung On BuildingFLOOR 7FLAT F
Registration Number:10083100920038
|Transaction Date:20/08/2010
PRN:A7202649
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/1
PRICE
$1.61 M
Saleable Area
366sq.ft.
Buy $4,399 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 20/08/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
64
Walking toSham Shui PoStation
2 Min(s)
Address/ Area
218-224 Yu Chau Street