Sold
Chee On BuildingFLOOR 16FLAT L
Registration Number:08821791
|Transaction Date:13/11/2002
PRN:A0634117
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceWong黃凱達
ACCOUNT DIRECTOR(E-328619)
PRICE
$1.28 M
Saleable Area
465sq.ft.
Buy $2,753 /sq.ft.
Gross Area
550sq.ft.
Buy $2,327 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 13/11/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1972-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
207
Walking toCauseway BayStation
1 Min(s)
Address/ Area
24 East Point Road