Sold
Champion CourtFLOOR 18FLAT C
Registration Number:07434821
|Transaction Date:27/02/1998
PRN:A4639030
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LindaWan溫才蓮
ACCOUNT MANAGER(S-306488)
Sold

1/1
PRICE
$2.38 M
Gross Area
569sq.ft.
Buy $4,183 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 27/02/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
57
Walking toKwun TongStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Hong Ning Road