Sold
Cetus‧square Mile Tower 2FLOOR 3FLAT E
Registration Number:24040500910068
|Transaction Date:20/03/2024
PRN:D4141567
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SandySo蘇慰親
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-283318)
Sold

1/2
PRICE
$7 M
Saleable Area
286sq.ft.
Buy $24,476 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 20/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
514
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Ka Shin Street