Sold
St. Barths Phase 1 Cedar Court Tower 2FLOOR 8FLAT B
Registration Number:22072600840014
|Transaction Date:11/07/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KtLau劉國東
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-534055)
Sold

2/9
PRICE
$13.7 M
Saleable Area
731sq.ft.
Buy $18,745 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 11/07/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-12
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
74 Block(s)
Total Units
420
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
9 Yiu Sha Road