Sold
Cambridge HeightsFLOOR 15FLAT B
Registration Number:06080701530029
|Transaction Date:20/07/2006
PRN:B3899676
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$1.85 M
Gross Area
470sq.ft.
Buy $3,932 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 20/07/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2003-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
36
Walking toSung Wong ToiStation
3 Min(s)
Address/ Area
20-22 Fuk Lo Tsun Road