Sold
Bohemian HouseFLOOR 16FLAT E
Registration Number:17051202630308
|Transaction Date:21/04/2017
PRN:D3353895
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
Sold

1/3
PRICE
$5.46 M
Saleable Area
299sq.ft.
Buy $18,230 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 21/04/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
191
Walking toSai Ying PunStation
4 Min(s)
Address/ Area
321 Des Voeux Road West