Sold
Bohemian HouseFLOOR 19FLAT B
Registration Number:21101900160025
|Transaction Date:27/09/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyChoi蔡永東
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-106811)
Sold

1/9
PRICE
$17.5 M
Saleable Area
700sq.ft.
Buy $25,012 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 27/09/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
191
Walking toSai Ying PunStation
4 Min(s)
Address/ Area
321 Des Voeux Road West