Sold
Mount Pavilia Block FFLOOR LGFLAT G2
Registration Number:19102102240050
|Transaction Date:04/10/2019
PRN:D3730706
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
Sold

1/6
PRICE
$49.94 M
Saleable Area
2,324sq.ft.
Buy $21,489 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 04/10/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road