Sold
The Trend Plaza Block EFLOOR 11FLAT 3
Registration Number:23051501440110
|Transaction Date:20/04/2023
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$4.25 M
Saleable Area
325sq.ft.
Buy $13,074 /sq.ft.
Gross Area
431sq.ft.
Buy $9,861 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 20/04/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-01-1988-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,240
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tuen Hop Street