Sold
Jade Plaza Block DFLOOR 9FLAT 2
Registration Number:16090800250091
|Transaction Date:01/09/2016
PRN:B1659930
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Au Yeung歐陽慧
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571891)
Sold

1/1
PRICE
$3.18 M
Saleable Area
274sq.ft.
Buy $11,585 /sq.ft.
Gross Area
394sq.ft.
Buy $8,071 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 01/09/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road