Sold
Jade Plaza Block DFLOOR 13FLAT 2
Registration Number:21112900220042
|Transaction Date:23/11/2021
PRN:B1659804
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Au Yeung歐陽慧
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571891)
Sold

1/1
PRICE
$4.4 M
Saleable Area
274sq.ft.
Buy $16,030 /sq.ft.
Gross Area
394sq.ft.
Buy $11,168 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 23/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road