Sold
Jade Plaza Block DFLOOR 12FLAT 3
Registration Number:17033000840045
|Transaction Date:10/03/2017
PRN:B4832362
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayChan陳靜眉
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-597417)
Sold

1/1
PRICE
$3.69 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $14,107 /sq.ft.
Gross Area
362sq.ft.
Buy $10,193 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 10/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road