Sold
I-feng Mansions Block DFLOOR 7FLAT 4
Registration Number:18032800240141
|Transaction Date:16/03/2018
PRN:A6607985
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/1
PRICE
$5.25 M
Saleable Area
502sq.ft.
Buy $10,466 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 16/03/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-06-1972-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
823
Walking toTo Kwa WanStation
2 Min(s)
Address/ Area
237-239a To Kwa Wan Road