Sold
Brilliant Garden Block DFLOOR 3FLAT 4
Registration Number:11012101440015
|Transaction Date:07/01/2011
PRN:B9974690
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
PRICE
$2.39 M
Saleable Area
682sq.ft.
Buy $3,499 /sq.ft.
Gross Area
788sq.ft.
Buy $3,030 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 07/01/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui