Sold
Jade Plaza Block CFLOOR 15FLAT 3
Registration Number:19121100210018
|Transaction Date:29/11/2019
PRN:B1658901
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Au Yeung歐陽慧
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571891)
Sold

1/1
PRICE
$4.25 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $16,248 /sq.ft.
Gross Area
362sq.ft.
Buy $11,740 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 29/11/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road