Sold
Brilliant Garden Block CFLOOR 1FLAT 1
Registration Number:08040902500024
|Transaction Date:18/03/2008
PRN:A9854534
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$1.63 M
Saleable Area
758sq.ft.
Buy $2,151 /sq.ft.
Gross Area
886sq.ft.
Buy $1,840 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 18/03/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui