Sold
Brilliant Garden Block CFLOOR 4FLAT 4
Registration Number:11072200720049
|Transaction Date:07/07/2011
PRN:A9854819
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$2.6 M
Saleable Area
682sq.ft.
Buy $3,810 /sq.ft.
Gross Area
788sq.ft.
Buy $3,299 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 07/07/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui