Sold
Winner Centre Block BFLOOR 23FLAT 5
Registration Number:11092702360015
|Transaction Date:19/09/2011
PRN:A0296907
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VincentLeung梁國恩
ACCOUNT DIRECTOR(S-396514)
PRICE
$2.38 M
Saleable Area
316sq.ft.
Buy $7,536 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 19/09/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
452
Walking toChai WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
333 Chai Wan Road