Sold
Westlands Gardens Block BFLOOR 9FLAT 3
Registration Number:23110900150010
|Transaction Date:30/10/2023
PRN:A3012271
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennyGeng耿江麗
ACCOUNT DIRECTOR(S-483310)
Sold

1/2
PRICE
$9.6 M
Saleable Area
894sq.ft.
Buy $10,732 /sq.ft.
Gross Area
1,020sq.ft.
Buy $9,412 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 30/10/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
624
Walking toTai KooStation
4 Min(s)
Address/ Area
2-12 Westlands Road