Sold
The Paddington Block BFLOOR 25FLAT B8
Registration Number:26012601870058
|Transaction Date:15/01/2026
PRN:D5960897
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/1
PRICE
$5.88 M
Saleable Area
240sq.ft.
Buy $24,500 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 15/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
492
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
456 Sai Yeung Choi Street North