Sold
Mei Hang Building Block BFLOOR 3FLAT B8
Registration Number:10090803040062
|Transaction Date:09/08/2010
PRN:A9956455
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$980 K
Saleable Area
423sq.ft.
Buy $2,317 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 09/08/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
78
Walking toTuen MunStation
6 Min(s)
Address/ Area
43 Kai Man Path