Sold
Lucky Court Block BFLOOR 2FLAT 3
Registration Number:17052401100169
|Transaction Date:26/04/2017
PRN:B3339075
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TiffanyYou游婷
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-309033)
PRICE
$2.15 M
Saleable Area
290sq.ft.
Buy $7,425 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 26/04/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
60
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
16 Mui Wo Ferry Pier Road