Sold
Jade Plaza Block BFLOOR 2FLAT 1
Registration Number:24112000890201
|Transaction Date:28/10/2024
PRN:C0708522
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DebbieWong王惠玲
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-101311)
Sold

3/10
PRICE
$2.66 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $10,170 /sq.ft.
Gross Area
362sq.ft.
Buy $7,348 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 28/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road