Sold
Grandeur Gardens Block BFLOOR 27FLAT A
Registration Number:20120101950027
|Transaction Date:03/11/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$3.88 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $10,270 /sq.ft.
Gross Area
472sq.ft.
Buy $8,220 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 03/11/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
624
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 King Fung Path