Sold
Grandeur Gardens Block BFLOOR 16FLAT H
Registration Number:21041500040025
|Transaction Date:26/03/2021
PRN:C0666337
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
Sold

1/6
PRICE
$4.58 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $12,122 /sq.ft.
Gross Area
472sq.ft.
Buy $9,703 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 26/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
624
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 King Fung Path