Sold
Grandeur Gardens Block BFLOOR 18FLAT H
Registration Number:11092702030067
|Transaction Date:16/09/2011
PRN:A9995574
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$1.44 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $3,806 /sq.ft.
Gross Area
472sq.ft.
Buy $3,047 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 16/09/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
624
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 King Fung Path