Sold
Fok On Building Block BFLOOR 9FLAT B5
Registration Number:12110903270022
|Transaction Date:02/11/2012
PRN:C1216990
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$2.54 M
Saleable Area
319sq.ft.
Buy $7,966 /sq.ft.
Building Age
49 Years
Transaction Date: 02/11/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1976-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
176
Walking toSung Wong ToiStation
11 Min(s)
Address/ Area
90-98 Ma Tau Chung Road