Sold
Beautiful Garden Block BLow Floor ZoneFLAT 5
Transaction Date:13/06/2025
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

KittyYim嚴潔儀
ACCOUNT DIRECTOR(S-378704)
Sold

1/1
PRICE
$3.08 M
Saleable Area
293sq.ft.
Buy $10,520 /sq.ft.
Gross Area
375sq.ft.
Buy $8,213 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 13/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
288
Walking toTai WoStation
13 Min(s)
Address/ Area
11 Chui Lok Street