Sold
Winner Building Block AFLOOR 3FLAT D
Registration Number:20101502370036
|Transaction Date:15/09/2020
PRN:B6125233
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RobertLaw羅善衡
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-210313)
Sold

1/1
PRICE
$7.8 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $20,645 /sq.ft.
Building Age
55 Years
Transaction Date: 15/09/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1971-05-1972-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
144
Walking toCentralStation
5 Min(s)
Address/ Area
10 Wing Wah Lane