Sold
Jade Plaza Block AFLOOR 20FLAT 4
Registration Number:21072001810246
|Transaction Date:29/06/2021
PRN:B1656900
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
Sold

2/8
PRICE
$4.8 M
Saleable Area
274sq.ft.
Buy $17,487 /sq.ft.
Gross Area
394sq.ft.
Buy $12,183 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 29/06/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road