Sold
Jade Court Block AFLOOR 1FLAT A2
Registration Number:07010401610043
|Transaction Date:28/12/2006
PRN:A3475174
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BennyTong湯荣幸
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-179932)
PRICE
$3.14 M
Saleable Area
661sq.ft.
Buy $4,757 /sq.ft.
Building Age
49 Years
Transaction Date: 28/12/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1977-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Broadcast Drive