Sold
Grandeur Gardens Block AFLOOR 22FLAT H
Registration Number:12100502870328
|Transaction Date:21/09/2012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$1.36 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $3,600 /sq.ft.
Gross Area
472sq.ft.
Buy $2,881 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 21/09/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
624
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 King Fung Path