Sold
Brilliant Garden Block AFLOOR 12FLAT 5
Registration Number:21022402050270
|Transaction Date:05/02/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$5.94 M
Saleable Area
650sq.ft.
Buy $9,133 /sq.ft.
Gross Area
752sq.ft.
Buy $7,896 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 05/02/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui