Sold
Brilliant Garden Block AFLOOR 5FLAT 4
Registration Number:05021700840087
|Transaction Date:25/01/2005
PRN:C0998464
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$1.14 M
Saleable Area
684sq.ft.
Buy $1,665 /sq.ft.
Gross Area
796sq.ft.
Buy $1,430 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 25/01/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui