Sold
Brilliant Garden Block AFLOOR 9FLAT 4
Registration Number:15111700220098
|Transaction Date:04/11/2015
PRN:A9853696
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$4.5 M
Saleable Area
684sq.ft.
Buy $6,584 /sq.ft.
Gross Area
796sq.ft.
Buy $5,653 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 04/11/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui