Sold
Brilliant Garden Block AFLOOR 4FLAT 7
Registration Number:13101102180147
|Transaction Date:13/09/2013
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

YoyoLee李爵宇
SENIOR ACCOUNT MANAGER(E-444745)
PRICE
$3.08 M
Saleable Area
653sq.ft.
Buy $4,714 /sq.ft.
Gross Area
752sq.ft.
Buy $4,096 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 13/09/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui