Sold
Brilliant Garden Block AFLOOR 11FLAT 5
Registration Number:19072600740142
|Transaction Date:05/06/2019
PRN:A9853714
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

YoyoLee李爵宇
SENIOR ACCOUNT MANAGER(E-444745)
PRICE
$7.3 M
Saleable Area
684sq.ft.
Buy $10,680 /sq.ft.
Gross Area
796sq.ft.
Buy $9,171 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 05/06/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
462
Walking toSiu HongStation
6 Min(s)
Address/ Area
250 Castle Peak Road San Hui