Sold
Villa Oceania Block 7FLOOR 9FLAT A
Registration Number:01358382
|Transaction Date:25/02/2004
PRN:B5948472
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SherriChan陳淑賢
ACCOUNT MANAGER(E-334974)
Sold

1/1
PRICE
$3.95 M
Saleable Area
947sq.ft.
Buy $4,170 /sq.ft.
Gross Area
1,228sq.ft.
Buy $3,217 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 25/02/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
551
Walking toMa On ShanStation
5 Min(s)
Address/ Area
8 On Chun Street