Sold
Scenic Garden Block 5FLOOR 8FLAT B
Registration Number:14100800550075
|Transaction Date:19/09/2014
PRN:B6002003
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/4
PRICE
$3.68 M
Saleable Area
480sq.ft.
Buy $7,665 /sq.ft.
Gross Area
615sq.ft.
Buy $5,984 /sq.ft.
Building Age
28 Years
Transaction Date: 19/09/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
473
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
25 Town Park Road South