Sold
Scenic Garden Block 5FLOOR 6FLAT B
Registration Number:12053001170108
|Transaction Date:25/05/2012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/4
PRICE
$2.5 M
Saleable Area
480sq.ft.
Buy $5,208 /sq.ft.
Gross Area
615sq.ft.
Buy $4,065 /sq.ft.
Building Age
28 Years
Transaction Date: 25/05/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
473
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
25 Town Park Road South