Sold
Rhine Garden Block 5FLOOR 12FLAT B
Registration Number:17061600440119
|Transaction Date:07/06/2017
PRN:A8456418
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
Sold

1/2
PRICE
$5.58 M
Gross Area
846sq.ft.
Buy $6,596 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 07/06/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,068
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
38 Castle Peak Road Sham Tseng