Sold
Majestic Park Block 5FLOOR 19FLAT D
Registration Number:17032401560413
|Transaction Date:06/03/2017
PRN:C0852754
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/1
PRICE
$10.7 M
Saleable Area
736sq.ft.
Buy $14,533 /sq.ft.
Gross Area
930sq.ft.
Buy $11,505 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 06/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road