Sold
Majestic Park Block 5FLOOR 5FLAT G
Registration Number:09191476
|Transaction Date:31/03/2004
PRN:B6563434
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/1
PRICE
$3.86 M
Saleable Area
813sq.ft.
Buy $4,750 /sq.ft.
Gross Area
1,025sq.ft.
Buy $3,766 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 31/03/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road