Sold
Majestic Park Block 5FLOOR 10FLAT G
Registration Number:18070401820119
|Transaction Date:22/06/2018
PRN:A4049508
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$15.5 M
Saleable Area
813sq.ft.
Buy $19,073 /sq.ft.
Gross Area
1,025sq.ft.
Buy $15,122 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 22/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road